Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít. Mark Twain

Leden 2010
anime zvířátka :-)

20. ledna 2010 v 14:11 anime
tentokrát jsou některé ode mě a jíná zas od Káti

černobílé anime

20. ledna 2010 v 14:05 anime
znovu pár obrázků které mi dala kámoška káťa :-)

nové anime obrázky

20. ledna 2010 v 14:02 anime
tyhle obrázky mám od kámošku Káti...mocinky díky

jak kreslit chibi

16. ledna 2010 v 18:41 anime

po dlouhé dobé zpět

16. ledna 2010 v 18:32
Ahojky, tak jsem konečně zde. Tenhle týden byl fakt na nic, samé zkoušení a skoro žádná legrace. Ale má to i svou světlou stránku. Kámoška mě nakazila anime maluvání, až budu mít čas tak jsem dám i své výtvory - většinou šlo o chibi. Tihle malí tvorečko vé nemají žádnou chybu :-)
Ted jsem prohledávala web a našla jsem úžasnou knížku, škoda jen že není česky.

a tady odkazchibi ze seriálů

16. ledna 2010 v 18:07
film princezna mononoke
eště naruto

vampire knight

ouran hight shool hort club


naruto chibi

16. ledna 2010 v 17:56 Narutodalší knihy

1. ledna 2010 v 21:36 knihy
Dnes jsem opět dočetla další knížku. Jsou tam opět upíři a její název je Vampýrská akademie od Richlle Mead. Včera jsem začala a dnes jsem to musela dočíst a už se těším na druhý díl, který má vyjít asi v únoru.

Popis:
Morojská princezna Lissa a její nejlepší kamarádka Rose uprchly ve smrtelném strachu z vampýrské akademie, ale po dvou letech byly vypátrány tajemnými strážci a odvlečeny zpět. Znovu se tak ocitají v obrovském nebezpečí, protože na akademii se mohou pohybovat nebezpeční Strigojové.Ti chtějí Lissu zničit, protože jako jediná dcera urozeného morojského rodu je překážkou jejich plánu na ovládnutí světa vampýrů. Naštěstí je tady ale dhampýrka Rose, v jejichž žilách se smísila krev vampýrů a lidí, takže dokáže zlým Strigojům lépe čelit. V tajemném a ponurém světě akademie ale nebude snadné odolat všem nástrahám a zradám: Lissa bude muset opatrněji využívat svých nadpřirozených schopností, aby nepadla do strigojské pasti, a Rose se musí vzdát velké lásky, aby mohla kamarádku ochránit a za žádných okolností ji nezklamat. Jediné, nač se totiž mohou obě spolehnout, je jejich vzájemné pouto, jejich přátelství.

druhý díl:
Druhá kniha série Vampýrská akademie.
Rose Hathawayová se topí v problémech. Její úžasný učitel Dimitrij jako by ji přehlížel, Mason ji naopak zavaluje milostnými návrhy, které ona nechce přijmout, a navíc na akademii zaútočili smrtonosní Strigojové! Škola je plná strážců, přijíždí dokonce i Rosina matka Janine. Nic z toho však nestačí, a tak se studenti i profesoři vydávají na vánoční prázdniny do Idaha, kde snad budou v bezpečí.
V luxusním horském středisku mají všechno, na co si vzpomenou. Chybí jen to nejdůležitější - jistota, že je Strigojové nenajdou a nezničí. Tři studenti se proto vydávají zpět do akademie, aby se Strigoji svedli konečný a vítězný souboj. Když se to dozví Rose, vyrazí za nimi, aby jim pomohla. Nemá ale nejmenší tušení, že se ocitla v takovém nebezpečí, jaké si do té doby ani neuměla představit. A jediným jejím ochráncem je Christian...